Slovinsko - Vyhledávané Termální lázně

Termální lázně Slovinsko to je celkem 15 termálních oblastí, což je na nepříliš velkou zemi úctyhodné číslo.

Načerpejte síly, užijte si relax & spa a upevněte své zdraví

Slovinské prameny mají teplotu mezi 32-73 °C a mají různé chemické složení. Díky těmto aspektům blahodárně působí na revmatismus, srdeční a cévní onemocnění, gynekologická onemocnění, srdeční a cévní onemocnění, neurologická onemocnění, plicní onemocnění a výrazně pomáhá při léčení poúrazových stavů.

Terme Čatež Spa

Terme Čatež SpaTermální riviéra Terme Čatež má více než 10 000 m² vodní plochy, včetně krytých a venkovních bazénů, které jsou přístupné po celý rok (zimní a letní riviéra). Termální lázně mají také saunový park zahrnující 8 odlišných saunových zón. Objednat si zde můžete masáže a kosmetické procedury a vyzkoušet sauny v lázních a wellness centru. Na místě se můžete také věnovat aktivitám, jako jsou tenis, kulečník, bowling a minigolf.

Součástí lázeňského komplexu je i nákupní pasáž, cukrárna, kasino a rozmanitá gastronomická nabídka v různých formálních i neformálních restauracích.

Více informací

 

 

 

Termální lázně Bled

Termální lázně BledToto světově proslulé alpské jezero s jediným ostrovem je opravdovým rájem, který svým návštěvníkům nabízí přírodou, bohaté legendy a zvláštní atmosféru. Užijte si okouzlující výhled na jezero z hradu na útesu a navštivte ostrov na tradiční lodi „pletna“.

Kdo by neznal okouzlující jezero Bled s pohádkovou atmosférou, které obklopují majestátní Julské Alpy? Stejnojmenné městečko leží na severozápadě Slovinska cca 80 km od Lublaně. V roce 1855 využil švýcarský doktor místních léčivých pramenů a založil zde lázně. Největší atrakcí městečka je jezero Bled a hrad, který se týčí nad jezerem. Jezero je ledovcového původu a můžete se zde koupat, jezdit na loďce, rybařit nebo v zimě bruslit.

Více informací 

 

 

Terme Banovci

Terme BanovciMilujete trávení volného času na dovolené se svými nejbližšími na klidném a téměř ničím nerušeném místě? Potřebujete zregenerovat síly a načerpat energii v místě s rodinnou atmosférou?

Klienty zde přivede k Nirváně termální voda vyvěrající z hloubky 1700 metrů s teplotou 60 – 68 °C, která je bohatá na fluoridy, a proto je vhodná pro klienty s problémy pohybového aparátu, gynekologickými, kostními, kloubními a svalovými problémy. Lázně nabízejí lázeňské procedury jako vanové koupele, termální lázeň, podvodní masáže, sauny (finská, parní a turecká), whirpool a Kneippův chodník.

Více informací

 

 

Terme Ptuj

Terme PtujVydejte se do dob starých Římanů a dopřejte si prvotřídní péči v římských lázních Ptuj. Nechte se hýčkat ve wellness centru a užijte si relaxaci v saunovém světě Flavia. Třešničkou na dortu jsou kulinářské skvosty místních kuchařů.
Pokud se rozhodnete navštívit lázeňský komplex, čekají Vás chvíle pohody a relaxu v termálních vodách o teplotě 39 – 54 °C, které jsou bohaté na uhlík.
Do lázní v Ptuji se jezdí regenerovat klienti s revmatickými, neurologickými, degenerativními onemocněními, gynekologickými problémy a lidé s problémy pohybového aparátu.

Více informací 

 

 

 Terme Lendava

Terme LendavaNa východu Slovinka se na pomezí mezi maďarskými a chorvatskými hranicemi rozprostírá region bohatý na termální prameny Lendava. V blízkosti maďarských hranic naleznete městečko Lendava, jenž je obklopené vinicemi a zelenými kopečky. Kořeny vzniku města sahají až o 800 let nazpět. Díky poloze se zde soustředí mnoho kultur, které žijí v poklidné harmonii. V této oblasti je viditelný vliv maďarské menšiny, a proto je to výborné strategické místo, kde vstřebáte slovinské, chorvatské a maďarské vlivy jako je např. ochutnávka pravého maďarského jídla. V roce 1965 se směr života obyvatel otočil o 180° když se při ropných vrtech místo na ropu narazilo na termální pramen.

Více informací

 

 

 Thermana Laško

Thermana LaškoNajděte si čas v termálním centru Thermana Park, jednom z nejmodernějších termálních center ve Slovinsku. Vychutnejte si nekonečné termální vodní relaxace v naší uklidňující termální vodě pod magickou a jedinečnou skleněnou kupolí, detoxikujte své tělo a uvolněte si mysl v tematických saunách, které vyprávějí příběh Laška.

Koupání v termálních vodách Laško Vás osvěží, revitalizuje a detoxikuje. Terapeutické účinky našich přírodních termálních vod jsou známé historií, protože působí příznivě na celé tělo. Hlavní vlastnosti termálního centra jsou pestré a inspirativní relaxace pod unikátním skleněným kupolem, který rozmnožuje sluneční paprsky pro magické večerní okamžiky.

Více informací

 

 

 Terme Radenci

Terme RadenciRadenska minerální voda pomáhá kardiovaskulárnímu systému. Termální a bioklimatické lázně Radenci s moderním kardio-rehabilitačním střediskem přitahují hosty z blízkého okolí i celého světa již od roku 1882.

Lázně Radenci se 130 letou tradicí jsou domovem renomované značky minerální vody Radenska, která má příznivý vliv na kardiovaskulární systém. Nejen minerálka, ale také 250 slunečných dnů, vynikající šampaňské nebo termální lázně s deseti bazény jsou připraveny.

Více informací

 

 

 Moravske Toplice

Moravske TopliceMoravske Toplice jsou známé černou termální minerální vodou, která má blahodárné účinky pro lidský organismus. Najdete zde také 18ti jamkové golfové hřiště a jeden z největších aquaparků Terme 3000 s 22 bazény. To vše doplněno o špičkové lázeňské služby.

Více informací

 

 

 

Terme Olimia

Terme OlimiaLázně Terme Olimia byly postaveny v 80. letech pod ne úplně vhodným názvem Atomske Toplice, což v překladu znamená radioaktivní lázně. Teprve v roce 2000 byly přejmenovány na lázně Olimia. Zajímavostí této krajiny je jedna z nejstarších lékáren v Evropě nebo chocolateria, ve které se vyrábí lahodné pralinky.
Pohostinnost místních obyvatel a krása okolní přírody slibují strávení odpočinkové dovolené s nezapomenutelnými zážitky. Voda v Terme Olimia má výrazné zklidňující a antistresové účinky. Užijte si saunový svět a masáže a zapomeňte na starosti všedních dní v bazénech o příjemné teplotě až 37°C.

Více informací

 

 

Vydejte se do Slovinska k moři!

Pobřeží Slovinska měří sice pouze 47 km a to včetně všech zátok, poloostrovů, cípů a výběžků, přesto nabízí zajímavostí více než dost.

Koper

KoperKoper, nejdůležitější přístav Slovinska, má necelých 24 000 obyvatel. S celou občinou (půda patřící obci), jejímž je sídlem, má přes 49 000 obyvatel. Název města – italsky Capodistria – pochází z roku 1278, kdy město spadalo pod Benátskou republiku a sloužilo jako brána Benátčanů k Istrii.


Koper se nachází na pobřeží Jaderského moře v jihozápadní části země. V nejdůležitějším přístavním městě Slovinska žije zhruba 24 tisíc obyvatel. Název pochází ze 13. století z italského „Capodistria“, kdy město spadalo pod Benátskou republiku a bylo bránou do Istrie. Díky barvité historii se zde domluvíte slovinsky, chorvatsky i italsky. Po příjezdu se nelekněte průmyslové části – historické jádro je velmi zachovalé a z mnoha částí na vás dýchne italský šmrnc. Úzké dlážděné uličky doplňují náměstíčka s italskou duší.

Více informací

 

 

 

 

LASTMINUTE aanbiedingen van accomodatie

complete aanbieding van accomodatie-inrichtingen

Wellness hotel SVORNOST,

Harrachov

Wellness hotel SVORNOST

vanaf 695 CZK

Hotel ASTRA,

Spindleruv Mlyn

Hotel ASTRA

vanaf 920 CZK

Hotel MONTANA,

Spindleruv Mlyn

Hotel MONTANA

vanaf 620 CZK

Hotel SPINDLEROVA BOUDA,

Spindleruv Mlyn

Hotel SPINDLEROVA BOUDA

vanaf 625 CZK

Apartements HOLIDAY VILLAGE,

Senec

Apartements HOLIDAY VILLAGE

vanaf 1 040 CZK

Bungalovy U LABE,

Spindleruv Mlyn

Bungalovy U LABE

vanaf 790 CZK

Hotel AURUM,

Cerny Dul

Hotel AURUM

vanaf 495 CZK

OREA Vital Hotel SKLÁŘ,

Harrachov

OREA Vital Hotel SKLÁŘ

vanaf 870 CZK

OREA RESORT HORAL,

Spindleruv Mlyn

OREA RESORT HORAL

vanaf 925 CZK

Hotel CLARION,

Spindleruv Mlyn

Hotel CLARION

vanaf 1 060 CZK

Penzion Alenka,

Spindleruv Mlyn

Penzion Alenka

vanaf 600 CZK

Hotel LUCNI DUM,

Janske Lazne

Hotel LUCNI DUM

vanaf 585 CZK

Hotel HARRACHOV INN,

Harrachov

Hotel HARRACHOV INN

vanaf 670 CZK

Hotel**** & Depandance** ALBIS,

Vrchlabi

Hotel**** & Depandance** ALBIS

vanaf 450 CZK

Hotel ZATOKA,

Senec

Hotel ZATOKA

vanaf 745 CZK

Hotel SENEC,

Senec

Hotel SENEC

vanaf 1 250 CZK

Sporthotel BOHEMIA,

Rokytnice nad Jizerou

Sporthotel BOHEMIA

vanaf 420 CZK

Hotel KUBAT,

Benecko

Hotel KUBAT

vanaf 550 CZK

Hotel FIS,

Strbske Pleso

Hotel FIS

vanaf 960 CZK

Hotel OMNIA,

Janske Lazne

Hotel OMNIA

vanaf 1 699 CZK

Hotel ENERGETIK,

Pec pod Snezkou

Hotel ENERGETIK

vanaf 580 CZK

Hotel TOLIAR,

Strbske Pleso

Hotel TOLIAR

vanaf 830 CZK

OREA RESORT HORIZONT,

Železná Ruda

OREA RESORT HORIZONT

vanaf 980 CZK

Hotel STUDANKA,

Rychnov nad Kneznou

Hotel STUDANKA

vanaf 1 280 CZK

Hotel SRNI,

Srni

Hotel SRNI

vanaf 970 CZK

 

Voordelige pakjes

complete aanbieding pakjes

 

VOORDELIGE AANBIEDINGEN op de e-mail

 
Hotel Svornost Harrachov Hory Krkonoše.cz Intours Wellness-Tip.cz

created by SYMPACT